iyikii ile kalpleri bir araya getiriyor,
özel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürüyoruz.

iyikii.com aracılığı ile sevdiklerinize bir web sayfası hediye edebilir, anılarınızı kalıcı hale getirebilirsiniz.

Ne sunuyoruz…

Bütün anılarınız bir arada, size özel sayfanızda, dilediğiniz zamana kadar sınırsız erişim; böylesi özel bir hediye başka yerde yok!

Sevdiklerinizin yaş günü kutlamaları için anı sayfaları hazırlıyoruz.

Sevgililer gününde sevgiliniz için eşsiz bir hediye sunmanıza aracı oluyoruz.

Evlilik teklifi hikayeniz sizlere özel hazırlanan iyikii sayfalarında yer buluyor.

Kaybettiğiniz yakınlarınız için anma sayfaları oluşturuyoruz.

Markanız, firmanız için tanıtım sayfaları da hazırlayabiliriz.

Yıl dönümü sürprizleri, Düğün organizasyonları ve daha pek çok özel günü unutulmaz kılmak, sevgiyi taşıyan hediyeler sunmak adına sizler için hazırlayacağımız sayfalar için içerikleri iletin, hikayenizi birlikte yazıp size özel sayfalarda paylaşalım.

iyikii.com/sayfa-adı şeklinde oluşturduğumuz size özel sayfaları ister herkese açık olarak, isterseniz de -sizin belirleyeceğiniz şifre ile- yalnızca erişmesini arzu ettiğiniz kişilerin görebileceği bir yapıda yayınlıyoruz.

Sevgiyle hatırlanacak anılarınızı ölümsüzleştirmek için bizimle iletişime geçin.

iyi kii Hizmetlerimiz

Nasıl yapıyoruz…

Size özel sayfalar hazırlayabilmemize yardımcı olmak adına metin, görsel, ses, video, içeriklerini belirlemeniz yeterli. İlham için örnek şablonlarımızı inceleyebilirsiniz. Örnek şablonları inceleyin, alternatifleri görün, iletişim formunu doldurun ve sizinle iletişime geçelim.

Bir hafta içerisinde size özel sayfanız hazır. Bu süreçte fotoğraf, video ve sayfanızda paylaşmak istediğiniz metinleri hazırlamanız süreci hızlandıracaktır.

İletişim formunu doldurabilir, e-posta gönderebilir, sosyal medya hesaplarımızdan ve whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

iyikii iş akış
224