İyikii nedir?

Sevdiklerimizi sevindirmek en büyük mutluluk kaynaklarından biri. Bunun adına bizim için özel insanlara hediye vermek aynı zamanda kültürümüzün bir parçası. Hediye seçerken de karşımızdakine onu düşündüğümüzü hissettirecek orijinal fikirler ararız. İşte iyikii projesi bu şekilde ortaya çıktı.

Dünyada ilk olan bu alternatif hediye platformu ile sevdiklerinizi mutlu etmenin yeni bir yolunu sunuyoruz. Duygulara dokunuyor, kalpleri birleştiriyoruz. Üstelik bu platform sayesinde küresel ısınmaya sebep olan karbon ayak izini azaltmaya yardımcı olmayı da hedefliyoruz.

Günümüzde bir web sitesi hazırlatmanın maliyeti sitenin amacı ve içeriğine göre değişkenlik gösterebilse de değişmeyen, her yıl düzenli olarak ödemeniz gereken alan adı (domain) ve barındırma (hosting) giderleridir. İyikii olarak bu giderleri ortadan kaldırarak size web sitesi yerine bir web sayfası sahibi olma seçeneğini sunuyoruz.

İçerikte yer alacak öğeler tasarım ekibimizin ellerinde sihirli ve etkileyici bir hediyeye dönüşerek anılarınız kalıcı hale geliyor. Üstelik içerik herkese açık mı olacak yoksa size özel bir parola ile mi korunacak siz karar veriyorsunuz.

iyikii nedir
139